Prince night – RIPNCE @ Theatro Music Club, Praha
Kde: | Praha | |
Místo: | Theatro Music Club | |
Kdy: | 28. 4. 2016 | |
Čas: | 20:00 | |
Web: | https://www.facebook.com/events/1011924715564866/ |

Prince – zásadní postava populární hudby, umělec, multiinstrumentalista, geniální skladatel, jeden z nejlepších kytaristů všech dob. Ikona po hudební i osobnostní stránce, člověk, jenž neuznával hranice, a proto je nejen svým pestrým a žánrovým rozptylem bořil. Jak jinak oslavit jeho život a dílo než hudbou?
Přijďte 28.4. do Theatro Music Clubu vedle hudebního divadla Karlín a zavzpomínejme společně na party, která bude zasvěcená kompletně Princeově repertoáru. Jisté je, že pro vás budou hrát ti nejzasvěcenější do jeho tvorby – DJ Maceo a DJ Viktor Mašát, kteří dlouhodobě připravují pořad Grundfunk na ČRo.
Během úterý zveřejníme další potvrzené hosty, které ovlivnila Princeova existence, a kteří rovněž přijdou potvrdit tezi, že jeho hudba bude žít, dokud se bude hrát!
Třeba přijde i z Alphabet Street Petřín Ondřej Soukup.
VSTUP ZDARMA!